Czy płytki do łazienki zawsze muszą być neutralne?

Czy płytki do łazienki zawsze muszą być neutralne?

Osoby zajmujące się aranżowaniem wnętrz przyznają, że zakup klasycznych płytek łazienkowych jest zawsze bezpieczniejszy niż inwestowanie w te z nich, które odpowiadają najnowszym trendom. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że mamy do czynienia z rozwiązaniami bardziej konwencjonalnymi

Jako odbiorcy zwykle nie mamy problemu z rozpoznaniem tego, co jest modne, a co nie. Płytki do łazienki, które nie nawiązują do najnowszych trendów są więc zwykle postrzegane przez nas jako mało atrakcyjne nawet, jeśli wizualnie niczego im nie brakuje.

Nie oznacza to jednak, że każdy kupujący musi kierować się zasadą stawiania na to, co konwencjonalne. Nie brakuje przecież osób mających szczerze dość łazienek wyglądających na swoje kopie. Osoby te zgadzają się z tym, że mniej typowe wybory mogą wiązać się z koniecznością częstszych zmian, wcale się tego jednak nie boją. Na szczęście, choć nie są w większości, nie mogą mówić o tym, że nie mają w czym wybierać. Przeciwnie, coraz częściej nietypowe płytki pojawiają się w sprzedaży zarówno w tradycyjnych sklepach, jak i w sklepach internetowych.