Profilaktyczno-zdrowotne obuwie dr orto na problemy ze stopami

Oryginalne buty dr orto zdobywają coraz większą popularność, dlatego też tym bardziej warto sprawdzić co mają w rzeczywistości do zaoferowania. Po profilaktyczne buty powinny sięgnąć nie tylko te osoby, które zmagają się z chorobami stóp.

Idealne buty dla cukrzyków

Obuwie dr orto zaprojektowane jest z myślą o osobach chorujących na cukrzycę. Po buty sięgają również te osoby, które zmagają się z paluchem koślawym, palcem młoteczkowatym, czy też płaskostopiem podłużnym i poprzecznymi. Specjalistyczne obuwie może przynieść ulgę również przy dokuczliwych odciskach na stronie podeszwowej.

Obuwie dr orto wykonane jest w całości z wysokiej jakości materiałów. Poszczególne elementy sklejone są ze sobą za pomocą nowoczesnego systemu proszkowego. Buty wyposażone są w nowoczesne wkładki o rewelacyjnych właściwościach higienicznych. Znakiem charakterystycznym butów jest oczywiście podwyższona tęgość, dzięki czemu nawet osoby z mocno spuchniętymi stopami mogą liczyć na wygodę i niesamowity komfort użytkowania.

Po buty dr orto w pierwszej kolejności powinny sięgnąć osoby starsze. Do wyboru są nie tylko półbuty, ale również wygodne sandały i wsuwane kapcie. Wszystkie buty wykonane są z elastycznych i wytrzymałych materiałów.

Nowoczesne buty dr orto med

Nowością na rynku są buty orto med, które jak sama nazwa wskazuje zarezerwowane są dla pracowników z branży medycznej. Profilaktyczne buty wykorzystywane są nie tylko przez pracowników służby zdrowia, ale również przez te osoby, które wykonują pracę stojącą.

Obuwie wykonane z naturalnych materiałów zapewnia relaks i komfort nawet podczas wielogodzinnych dyżurów. Buty są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu zawsze prezentować będą się bardzo okazale.

Największym zainteresowaniem cieszą się klapki medyczne, które w sezonie letnim zapewniają idealne warunki higieniczne stopom. Odpowiednia wysokość obcasa umożliwia równomierne rozprowadzenie się ciężaru ciała. Warto wspomnieć również o możliwości regulacji, dzięki której można raz na zawsze zapomnieć o bolesnych otarciach stopy.

Dlaczego warto?

Na własnym zdrowiu nigdy nie warto oszczędzać, dlatego też inwestycja w obuwie dr orto jest dobrym posunięciem. Profilaktyczno-zdrowotne buty posiadają anatomicznie wyprofilowane podeszwy, które wykazują prozdrowotne właściwości.

Obuwie marki dr orto wykazują właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Certyfikowane buty zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie odzież dziecięca.