TOP

Zrób sobie prezent na Nowy Rok!

Dla większości z nas zmiana numerków w kalendarzu oznacza wielką rewolucję. Jak tylko odpoczniemy po sylwestrowym szaleństwie, wdrażamy w życie wielkie plany. Niektórzy zdecydują się wreszcie na ciekawy kurs czy zmianę pracy, część zapisze się na siłownię, a jeszcze inni – drastycznie zmienią dietę. A może warto zacząć Nowy Rok z przytupem i zafundować sobie prezent, o jakim zawsze marzyliśmy? Wejść w nowy etap z pozytywną energią i pewnością siebie pomoże Ci medycyna estetyczna. Jakie zabiegi cieszą się obecnie największą popularnością?

 

Wyrównanie kolorytu i zastrzyk energii

Niejednolity koloryt negatywnie wpływa na stan i estetykę cery. Prostym sposobem na przywrócenie skórze blasku jest poddanie się zabiegowi mezoterapii igłowej. Rewolucyjny zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę odżywczego koktajlu składającego się między innymi z kwasu hialuronowego, witamin i soli nieorganicznych. Rezultatem zabiegu jest nie tylko idealnie gładka, ujednolicona cera, ale również poprawa napięcia, odżywienie i nawilżenie głębokich warstw skóry, delikatne wyostrzenie rysów, spłycenie drobnych zmarszczek i poprawa owalu twarzy. Efekty kuracji są niemal natychmiastowe i długotrwałe.

 

Powiększenie ust

Twoje usta są niesymetryczne? Przez opadające kąciki Twoja twarz ma smutny wyraz? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię kolejny zabieg wykorzystujący dobroczynne działanie kwasu hialuronowego – powiększanie ust! Poprzez nakłucia w odpowiednich miejscach, lekarz może nie tylko uwydatnić czerwień wargową, ale również podnieść opadające kąciki, spłycić zmarszczki w dolnej części twarzy, zredukować asymetrię czy podkreślić łuk Kupidyna albo kontur ust. Więcej informacji na temat nowoczesnych, w pełni bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej znajdziesz na stronie filine.pl.

Categories Zdrowie i Uroda