TOP

Znajdź swój styl na tarasie!

Taras może stać się naszym ulubionym miejscem wypoczynkowym – wystarczy poświęcić mu nieco czasu i energii. Dzisiaj nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem mebli ogrodowych czy też nowoczesnego parasola. Szukając konkretnych produktów musimy być jednak świadomi, że takie elementy muszą być odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Jakie meble wybierać, aby cieszyć się komfortem wiele lat?

 

Postaw na wysoką jakość tworzyw!

Zdecydowana większość kupujących meble ogrodowe zwraca uwagę wyłącznie na estetykę mebla. Oczywiście wygląd ma znaczenie, jednak to, co powinno interesować nas bardziej, to parametry techniczne kompletu. Zastosowanie niskiej jakości tworzyw bardzo szybko sprawi, że meble będą koślawić się, wyginać, łamać. Szukając mebli ogrodowych na wiele lat powinniśmy być świadomi, jakie tworzywa będą strzałem w dziesiątkę.

Ekskluzywne meble na taras oferowane przez topowych producentów są dzisiaj tworzone z wysoką dbałością o detale – dotyczy to przede wszystkim materiałów. Wykorzystanie aluminium malowanego proszkowo było strzałem w dziesiątkę. Stelaże tworzone z takiego włókna są wysoce odporne na wnikanie wilgoci i pojawianie się rdzy. Dodatkowo aluminium jest bardzo lekkie, co wpływa na finalną wagę mebla i łatwość jego podnoszenia.

 

Kolekcje dedykowane wymagającym!

Wśród licznych kolekcji wiele zainteresowania budzi technorattan. Tworzywo to znane jest od dawna, a Polacy chętnie wykorzystują je w swoich ogrodach czy na tarasach. Technorattan jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, silne promieniowanie UV – nie traci swojego koloru, nie odkształca się. Nieporowata struktura technorattanu sprawia, że do wnętrza nie wnika wilgoć czy brud. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy takie elementy jak sofy, fotele, krzesła, skrzynie na poduszki, leżanki, stoliki kawowe i wiele innych.

 


 

Categories Dom i Wnętrze
pledy taras https://xann.pl/sitemap balkonowe pledy