Złączka oświetleniowa wago

Złączka oświetleniowa wago

Złączka wago, która przeznaczona jest do wykonywania połączenia między przewodami jednodrutowymi a linkowymi. Rozwiązanie te poleca się szczególnie z uwagi na ogromną ekonomiczność. Montaż wykonuje się naprawdę szybko, a jednocześnie bezpośrednio od strony instalacji. Złączkę wystarczy zaledwie dobrze ścisnąć. Specjalny otwór pomiarowy umożliwia z kolei wykonanie łatwego pomiaru.

Złączka wago to również rozwiązanie niezwykle bezpieczne. Technika zaciskowa jest niezawodna, a jednocześnie dopasowana do rodzaju przewodów, jakie zostały użyte. Decydując się na złączki wago, nie trzeba sięgać po żadne narzędzia, co także jest naprawdę ogromną zaletą zwłaszcza wówczas, gdy montaż wykonujemy w tych miejscach, które są trudno dostępne. Dostępne są złączki wago, które wykonano z materiałów znoszących nawet długotrwałe działanie wysokich temperatur.

Złączka oświetleniowa wago to obecnie jedno z lepszych rozwiązań, jeśli szukamy sposobu na połączenie przewodów jednodrutowych z przewodami linkowymi.