TOP

Zjawiskowe baldachimy ogrodowe

Upalny dzień spędzony w ulubionym miejscu w ogrodzie? Nawet jeśli nie ma w pobliżu drzew przynoszących kojący cień. Nad basenem, który w całości wystawiony jest na działanie promieni UV. Na tarasie, który nie ma gotowego zadaszenia. Wystarczy ustawić rozległy baldachim ogrodowy, żeby cieszyć się życiem w ogrodzie nawet podczas wyjątkowo gorącego dnia.

Dynamiczny i romantyczny

Szybko przekonamy się, że baldachimy ogrodowe to naprawdę świetne rozwiązanie do każdej przestrzeni. Możemy ustawić je w dowolnym miejscu w ogrodzie. Umieszczamy więc baldachim tam, gdzie najlepiej nam się odpoczywa w danym momencie. To przedmiot, który podkreśla naszą potrzebę zmiany.

Poza tym prezentuje się bardzo elegancko i romantycznie. Przywodzi na myśl angielski styl spotkań przy herbatce. Można organizować pod nim dystyngowane spotkania i przyjęcia, które w żaden sposób nie odbiegają swoją elegancją od tych salonowych. Także z pewnego oddalenia baldachim wyglądać będzie pięknie i lekko, po prostu zjawiskowo.

Praktyczne baldachimy ogrodowe z technorattanu

Bardzo gustownie prezentują się baldachimy ogrodowe wykonane z technorattanu. Zastosowanie tego materiału sprawia, że przedmioty te cechuje duża odporność na zmiany temperatury i działanie opadów. Możemy być pewni, że nasz technorattanowy baldachim posłuży nam przez wiele lat.

Baldachim ogrodowy na słońce i deszcz

Baldachim sprawdzi się nie tylko podczas słonecznych dni, ale także kiedy pada delikatny deszcz. Taki pochmurny dzień też warto spędzić w pięknym ogrodzie, rozkoszując się wyjątkową atmosferą stworzoną przez deszcz i chmury. Uwierzymy, że nasza najbliższa przestrzeń, może być w pełni dostępna nawet podczas pozornie nieatrakcyjnej pogody. Odkryjemy nowy sens przebywania w ogrodzie.

Categories Dom i Wnętrze