Zabiegi medycyny estetycznej: mezoterapia

Zabiegi medycyny estetycznej: mezoterapia

Lista zabiegów, które oferują gabinety medycyny estetycznej stale się powiększa. Do zabiegów, na które decyduje się naprawdę duża liczba osób należy mezoterapia.
Mezoterapia jest jednym z zabiegów odmładzających. Jego zaletą jest między innymi to, że jest on wykonywany bez użycia skalpela. Jest to więc zabieg idealny dla tych osób, które chcą odzyskać młody wygląd, ale z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą poddać się inwazyjnym zabiegom chirurgii plastycznej.

W mezoterapii wykorzystywanych jest kilka różnorodnych substancji, które skutecznie powstrzymują proces starzenia się skóry. Jedną z tych substancji jest kwas hialuronowy. Ale zabieg mezoterapii może zostać wykonany także z użyciem takich substancji jak: glutation, sole mineralne, kofeina. W zabiegach mezoterapii bardzo często wykorzystywane są także witaminy. Rewitalizacja skóry po zabiegu mezoterapii następuje bardzo szybko. Jest to przy tym zabieg o wyjątkowo wysokiej skuteczności. Zabieg mezoterapii może być wykonany na twarzy czy dłoniach.

Chcesz wykonać zabieg mezoterapii? Sprawdź ofertę kliniki IKONA CITY – mezoterapia Śląsk.