TOP

Wiosenna odnowa salonowa

Wiosna to kolor, który nagle pojawia się wszędzie. Chyba także w naszych sercach i umysłach, które pragną pokolorować jeszcze bardziej najbliższe otoczenie. Flora wkracza do wszystkich zakątków. Także do wnętrz. W postaci bukietów tulipanów czy żonkili. Ten autentyczny kolor kwiatowy umieszczamy wszędzie, gdzie tylko można. Na komodach w przedpokoju, na biurkach w gabinetach, na stołach w jadalniach, na kuchennych szafkach, no i oczywiście na stolikach salonowych. Kwiaty pojawiają się także w postaci doniczkowej albo w rattanowych koszyczkach, które najchętniej stawiamy w przestrzeni kuchennej. Wszystko kwitnie, również nasze salony, które na wiosnę nabrać mogą jeszcze wyrazu.

Florystyczne klimaty salonowe

Salon w kolorach flory? Nie tylko wiosną zaprezentuje się zjawiskowo, wręcz bajkowo, a przy tym bardzo modnie. Kwiaty mogą w nim pojawić się w postaci żywych roślin, ale jako motywy dekoracyjne. Jako wzór na tapecie czy jako wielkoformatowa fotografia. Kwiaty mogą stać się także inspiracją do użycia kolorowych mebli.

Kolory krzeseł tapicerowanych

Na stronie notodo.pl znajdziemy wiele kolorowych mebli, także salonowych. Przede wszystkim odkryjemy meble tapicerowane w intensywnych i interesujących kolorach. Jak krzesła tapicerowane, które nie zawsze muszą być brązowe czy szare. Mogą być różowe, czerwone, niebieskie. Jak kwiaty w ogrodzie na wiosnę. Takie krzesła dostawione do klasycznego stołu w jadalnianym zakątku salonu zdecydowanie go ożywią. Krzesłami tapicerowanymi można pokolorować przestrzeń.

Wzorzyste meble tapicerowane

Jeśli wiosna to kwiaty. Także te stanowiące motyw dekoracyjny mebli tapicerowanych. Powraca moda na sofy i fotele w kwiatowe wzory w angielskim stylu. Ale nie tylko w ten sposób meble tapicerowane mogą zakwitnąć. Ciekawą propozycją są sofy i fotele nawiązujące do stylu ludwikowskiego z elementami kwiatowymi potraktowanymi jako wyrazista ozdoba.

Categories Dom i Wnętrze