TOP

Wielkie zmiany bez skalpela

Upływający czas odciska piętno na naszym ciele. Opadające policzki, pogłębiające się zmarszczki, uwidaczniające się przebarwienia nie dodają nam atrakcyjności i mogą skutecznie obniżać pewność siebie. Czy dobrej jakości krem z aktywnymi składnikami, regularne peelingi i nawilżanie skóry od środka może cofnąć nasz zegar biologiczny? Jak skutecznie walczyć z oznakami starzenia? Sprawdź!

Medycyna estetyczna – Twoje źródło młodości

Wszystkim osobom, które chcą zatrzymać młodzieńczy, promienny wygląd na dłużej, z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Rozwój tej gałęzi medycyny oraz coraz intensywniej rosnące zainteresowanie zabiegami korygującymi niedoskonałości Matki Natury przyczyniły się do tego, że zaawansowane kuracje są coraz powszechniejsze i dostępne dla większości z nas. Co ważne, zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej są bezinwazyjne i bezpieczne. Powiększenie ust, zredukowanie zmarszczek, wyrównanie kolorytu czy poprawa owalu twarzy nie wymagają żadnych poświęceń. Nie musisz poddawać się operacji plastycznej niosącej za sobą zagrożenia i ewentualne komplikacje. Do przeprowadzenia zabiegów nie używa się skalpela, a wizyta w gabinecie nie trwa zazwyczaj dłużej, niż pół godziny.

Jakie zabiegi cieszą się największą popularnością?

W ścisłej czołówce najchętniej wykonywanych zabiegów znajdują się wszelkiego rodzaju kuracje anti-aging. Zaliczyć możemy do nich wolumetrię (czyli poprawianie owalu twarzy), mezoterapię igłową, wypełnianie zmarszczek preparatami na bazie kwasu hialuronowego, redukcję zmarszczek mimicznych przy botoksu. Szeroka rzesza kobiet (i jak się okazuje – coraz częściej również mężczyzn) decyduje się na powiększenie objętości ust. Więcej na temat nowoczesnej medycyny estetycznej znajdziesz na stronie filine.pl.

Categories Zdrowie i Uroda