USG 4D – niezwykłe doświadczenie wspierające ciężarną

USG 4D - niezwykłe doświadczenie wspierające ciężarną

Pierwsza ciąża to wyjątkowy okres tak w życiu przyszłej matki, jak i jej najbliższych. Wszystko jest wówczas nowe, a tym samym trudno nie mówić o swego rodzaju niepokoju, jaki towarzyszy oczekiwaniu na przyjście na świat dziecka. Ciężarna potrafi być zaniepokojona praktycznie każdym sygnałem wysyłanym przez organizm, a jej obniżony nastrój nie pozostaje bez wpływu na płód. Doświadczenie podpowiada, że zapewnienia o tym, że wszystko będzie dobrze, rzadko okazują się wystarczające. Zamiast nich warto więc postawić na danie przyszłej mamie namacalnego dowodu na to, że nie ma się czego obawiać.

Dowodem takim może być USG 4D – niezwykłe badanie, które pozwala nie tylko na uzyskanie trójwymiarowego obrazu płodu, ale i obserwowanie jego zmian w czasie rzeczywistym.

USG 4D zwykle omawiane jest jako niepowtarzalne doświadczenie dla rodziców. Korzyści z jego wykonania odnosi jednak także lekarz. Zyskuje pewność, że płód rozwija się tak, jak powinien, na podstawie obrazu może przy tym modyfikować zalecenia kierowane do pacjentki i pozwalające jej na lepsze przygotowanie się do porodu.

Gdzie wykonać USG 4D?

Chcesz wykonać badanie USG 4D? Centrum Zdrowia Medfemina zaprasza. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Sprawdź ofertę – USG 4D Wrocław.