TOP

Test DrugMulti – wykrywanie obecności narkotyków w ślinie

Narkotyki dostępne na czarnym rynku składają się z substancji chemicznych, których metabolity przez długi czas pozostają w organizmie. W przypadku najpopularniejszych narkotyków obecność tych metabolitów można wykryć w wydzielinach ludzkich, a nawet we włosach – tu mowa o THC, czyli kanabioidach. Wykrywalne narkotyki to głównie amfetamina, THC, benzodiazepam, morfina czy kokaina, a także ecstazy.

Po co testy narkotykowe?

Rodzice nastolatków bardzo często borykają się z problemem dzisiejszych czasów – uzależnieniem dzieci od narkotyków bądź podejrzeniem, że mogą one być przez ich potomków zażywane. Nierzadko trudno jest niedoświadczonym osobom stwierdzić na pewno, czy dziecko jest pod wpływem silnej substancji odurzającej, czy też zachowuje się w sposób nietypowy z innych powodów, na przykład problemów psychicznych czy silnego stresu. Kiedy dziecko nie chce współpracować i zwierzyć się, czy miało kontakt z narkotykami, najprościej będzie zweryfikować to, pobierając od niego próbkę moczu, śliny, czy nawet włosa. Test narkotykowy ze śliny może być wykorzystywany w warunkach domowych – jest prosty w obsłudze, dostępny w aptekach i sklepach internetowych, w pełni legalny, a także przystępny cenowo. Wykrywalne narkotyki sprawdza się na takich prostych testach również w policji, szpitalach, czy w innych służbach, które weryfikują kontakt danej osoby z narkotykami w ciągu ostatnich godzin, dni lub tygodni.

Test DrugMulti

Test narkotykowy ze śliny, taki jak Test  DrugMulti, zawiera kilka niewielkich paseczków nasączonych specjalnymi substancjami chemicznymi wrażliwymi na konkretne składniki poszczególnych narkotyków. Po kontakcie wydzieliny człowieka z tym paskiem, pojawiający się kolor świadczy o obecności metabolitów konkretnej substancji psychoaktywnej w wydzielinach. Test DrugMulti jest o tyle ciekawym testem narkotykowym, że za pomocą jednego testu można zbadać, czy dana osoba miała kontakt z jedną z kilku wykrywalnych substancji narkotycznych. Dzięki temu, nie mając pewności, jaki narkotyk był zażyty przez daną osobę, wystarczy wykonać jeden test, by otrzymać klarowny wynik. Rezultat można zobaczyć już po kilku minutach.

Zweryfikowanie, czy dana osoba jest pod wpływem substancji odurzającej lub zażywała narkotyki w ostatnim czasie jest bardzo ważną informacją dla każdej osoby, która stara się pomóc wyjść osobie uzależnionej z nałogu i wiele o tym nałogu mówi, dlatego w niektórych przypadkach warto w niego zainwestować.

Categories Ciekawe
stół ogród ozdoby z drewna https://xann.pl/sitemap