TOP

Szare meble ogrodowe

Na jakie meble ogrodowe warto zwrócić szczególną uwagę w tym sezonie? Na pewno na wyróżnienie zasługują szare meble wpisujące się w ogólny trend związany z tą barwą. Decydując się na meble ogrodowe w tym właśnie kolorze, nie tylko podążamy za modą, ale dajemy sobie pole do popisu. Do tworzenia interesujących pod względem plastycznym kompozycji. Szarość bowiem stanowi neutralne tło dla intensywnych plam barwnych, także tych występujących w złożonych układach. To ważne, żeby w ogrodzie, który najczęściej jest eksplozją barw, znaleźć odpowiednią płaszczyznę uspokojenia. Szare meble ogrodowe będą nią na pewno.

Atrakcyjna, szara kolorystyka mebli ogrodowych

meble ogrodowe

Podziwiając nowoczesne stylizacje ogrodowe, te prywatne jak i te na komercyjnych tarasach, często natkniemy się na szare meble ogrodowe. Stanowią one niejednokrotnie integralną część aranżacji tonącej w szarości, która opiera się na betonowych motywach elewacji czy podłogi. Wybór mebli ogrodowych w tym przypadku bardzo często zmierza w kierunku nowoczesnego i minimalistycznego aluminium, które inspiruje współczesnych projektantów do tworzenia rzeczy niezwykłych. Jak subtelnie szare sofy i fotele, wyłożone poduszkami siedziskowymi i oparciowymi w nieco innym od stelaża odcieniu.

Atrakcyjna, szara kolorystyka mebli z aluminium decyduje w dużej mierze o ich rosnącej z roku na rok popularności. Jeśli do tego dodamy jeszcze niesamowite wzornictwo, oparte na redukcji do czystej formy, to mamy przedmioty wysoce artystyczne. Przekonamy się, że szarość wcale nie jest nudna!

Modne aranżacje z szarymi meblami ogrodowymi

Aranżacje, które wyróżniają się i toną w szarości? Jak najbardziej możliwe! Takie modne i eleganckie stylizacje wykreujemy z meblami technorattanowymi w szarym kolorze. W ten oto sposób klasyka połączy się pięknie z nowoczesnością na naszym tarasie, na patio czy w kawiarnianym ogródku, który zyska walor niezwykłości.

Categories Ciekawe