TOP

Stylowe wnętrze tanim kosztem

Wydawać by się mogło, że odtworzenie w swoim mieszkaniu modnych aranżacji prezentowanych na łamach pism wnętrzarskich wymaga sporych nakładów pieniędzy. Czasami jednak odrobina kreatywności i dobre chęci wystarczą, aby niskim kosztem odświeżyć wnętrze i nadać mu modny wyraz. Jak efektownie i niedrogo odświeżyć mieszkanie? Sprawdź!

Niebanalne meble

Asortyment sklepów z meblami poraża oryginalnością. Prostą aranżację możesz skutecznie odświeżyć, przełamując zestaw klasycznych mebli niebanalnym fotelem albo krzesłem. Ciekawe fotele wypoczynkowe w patchworkowy wzór będą nie tylko piękną ozdobą wnętrza, ale również zapewnią Ci wygodę podczas wieczornego seansu przed telewizorem. Niezwykle modny efekt uzyskasz, kiedy otoczysz stół w salonie krzesłami o zróżnicowanej kolorystyce i kształtach. Taki wzorniczy misz-masz jest hitem lansowanym przez designerów i architektów.

Jeśli posiadasz otwarty salon, możesz stworzyć dla siebie i domowników praktyczne i estetyczne miejsce spożywania wspólnych posiłków. Tradycyjne krzesła i kącik jadalniany efektownie zastąpi wysoki blat i ułożone przy nim hokery industrialne – ostatni krzyk mody, który nie jest zarezerwowany tylko dla loftów.  Opcji jest naprawdę wiele!

Stylowe akcenty

Niepowtarzalny charakter w dużej mierze tworzą dodatki. Nawet najprostsze meble i gładkie ściany zyskają na atrakcyjności, kiedy tu i ówdzie pojawią się stylowe akcesoria. Zadowalający efekt uzyskasz, kiedy zawiesisz na suficie dużą, geometryczną lampę. Ciekawą propozycją są ażurowe modele wykonane w całości z chłodnego metalu. Na krzesła warto położyć ciepłe narzuty z futra i duże poduszki. Duże świece, oryginalne zasłony i żywe kwiaty w ozdobnych donicach dopełnią wizji wnętrza idealnego.

Categories Dom i Wnętrze
https://san-escobar.com/garnki-na-plyty-indukcyjne-w-naszych-kuchniach/ https://xann.pl/sitemap https://mebledokuchni.net.pl/kuchenne-rewolucje-zaprojektuj-kuchnie-na-nowo/