TOP

Stylizacje paznokci

Każda z nas uwielbia mieć idealny, piękny i elegancki manicure na dłoniach. Niektóre z nas lubią bawić się kolorami, wzorami oraz efektami, które można na paznokciach stworzyć. Dostępny wachlarz możliwości sprawia, że panie coraz chętniej i z większą śmiałością mają odwagę eksperymentować ze stylizacjami swoich paznokci. Co jest teraz modne? Co warto wybierać? Przekonajmy się.

Klasyka

Niektóre z nas stawiają na klasykę. Zawsze. Wybieramy manicure sprawdzony, który pasuje do wszystkiego i na każdą okazję. Najczęściej decydujemy się na popularnego “frencza” lub jednolity kolor. Lakiery hybrydowe charakteryzuję się kolorami intensywnymi i bardzo głębokimi, dlatego też tak wykonany manicure jest elegancki i stosowny. Pasuje zarówno do pracy, na wieczorną imprezę jak i na co dzień.

Mix kolorów

Tutaj wkrada się odrobina szaleństwa. Do tej pory stosowały mix kolorów na paznokciach zazwyczaj młode dziewczyny lub panie do 30stego roku życia. Paznokcie malujemy na jednolity kolor, ale np. paznokieć serdeczny u lewej ręki malujemy na inny kolor w podobnej tonacji lub nakładamy na niego naklejkę. Wprowadza to nutkę szaleństwa do całości, zwraca uwagę i świetnie wygląda.

Efekt syrenki

To zdecydowanie hit ostatnich lat. Decydowało się na niego wiele pań w przeróżnym przedziale wiekowym. Efekt syrenki świetnie wyglądał jako dodatek na jednym paznokciu. Te odważniejsze panie stosowany go na wszystkich. Efekt syrenki polega na nałożeniu na lakier hybrydowy
drobnego, opalizującego pyłku, który mieni się i na pewno jest zauważalny z daleka. Brokatowy pyłek świetnie wygląda w połączeniu z każdym kolorem.

Efekt lustra

Ta stylizacja również zawładnęła sercami pań kochających ciekawy manicure. Specjalny pyłek stwarza prawdziwy efekt lustra na naszych paznokciach. Zastosowany na czarnej hybrydzie zamienia się w srebrne lustro, a na beżowej – w złote. Efekt jest niesamowity. Doskonale wygląda również zastosowany na wszystkich, jak i jednym paznokciu.

Kocie oko na paznokciach?

To zdecydowanie numer jeden wśród blogerek. Teraz możliwe jest stworzenie kociego oka na paznokciach, przy zastosowaniu pół transparentnego lakieru hybrydowego. Efektem jest trójwymiarowy manicure, który zmienia kolor przy poruszaniu dłonią. Nawet dojrzałe panie bizneswomen uwielbiają i preferują takie zdobienia.

Warto eksperymentować i zmaleć ulubiony wzór dla sienie. Ilość produktów dostępnych na rynku umożliwia nam tworzenie to co raz to nowszych stylizacji. Lakiery hybrydowe mają to do siebie, że nie trzeba być profesjonalistką, by stworzyć wyjątkowy manicure hybrydowe.

Lakiery hybrydowe kupisz nachiodo.pl

Categories Ciekawe