TOP

Skład opału Alpari

Węgiel jest od lat jednym z najpopularniejszych paliw kopalnych. W porównaniu z gazem czy energią elektryczną, ogrzewanie budynku węglem wychodzi zdecydowanie najtaniej. Decydując się na taki sposób ogrzewania, niekoniecznie trzeba zatruwać środowisko. Kupując węgiel u sprawdzonych dostawców oraz rozpalając go zgodnie z zasadami, można w bardzo dużym stopniu ograniczyć emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Firma Aplari to doświadczony gracz na rynku paliw stałych. Nasz skład węgla Oferuje oprócz samego paliwa także brykiety, podpałki oraz drewno kominkowe i opałowe.

Co oferujemy?

W naszych składach znaleźć można większość odmian węgla, które dostępne są na polskim rynku. Oferujemy zarówno węgle grube (kostkę, koks gruby czy orzech), jak i węgle bardziej rozdrobnione – czyli ekogroszek, groszek, orzech czy miał węglowy.

Każdy węgiel, który oferujemy naszym klientom posiada certyfikat potwierdzający jego jakość i skład chemiczny. Dzięki temu kupujący ma pewność, że nie będzie zatruwał środowiska, a paliwo, które spala jest w stu procentach zgodne z normami dotyczącymi emisji substancji szkodliwych do atmosfery.

Dostawa węgla

Zakup paliwa stałego to jedna rzecz, drugą jest jego transport. Jeśli nie posiadasz własnej ciężarówki bądź przyczepy, albo nie masz możliwości wniesienia zamówionego opału – niczym się nie przejmuj. Nasz skład węgla oferuje również transport na przeważającym obszarze naszego kraju. Cena za dowóz zależy od wielkości zamówienia oraz od odległości, którą kierowca musi przebyć. Skład opału Alpari oferuje również wniesienie węgla do miejsca składowania.

Dlaczego warto zostać naszym klientem?

Jeśli planujesz regularnie kupować węgiel, albo po prostu szukasz rzetelnego i uczciwego składu opału, Atari to najlepszy z możliwych wyborów. Nasi doświadczeni pracownicy w połączeniu z szerokim asortymentem najwyższej jakości sprawiają, że trudno znaleźć drugą taką firmę na naszym rynku.

Nie możesz składować węgla luzem? Mamy worki

Oprócz sprzedaży węgla na tony, nasz skład opału sprzedaje również paliwa kopalne dostępne w workach o masie około 25 kg. Tak pakowany węgiel nie tylko ułatwia transport, ale i samo jego podawanie do pieca. Ponadto nie trzeba przygotowywać specjalnego pomieszczenia na opał w domu.

Węgiel sprzedawany w workach przeznaczony jest dla osób, które nie potrzebują zbyt wiele węgla za jednym razem lub nie mają zagospodarowanego miejsca, w którym mógłby leżeć węgiel sprzedawany na tony. Ponadto dostawa węgla workowanego jest dużo szybsza i wygodniejsza, szczególnie dla zamawiającego.

Nie mam pieniędzy na opał – i co dalej?

Nie ma obawy – skład opału Atari oferuje również możliwość sprzedaży węgla na raty. Dzięki temu każdego stać na ogrzewanie domu.

Categories Ciekawe