TOP

Rozpocznij wiosnę aktywnie!

Od kilku dni oficjalnie możemy cieszyć się wiosną! Wydłużający się z każdą kolejną dobą dzień, coraz wyższe temperatury i promienie słoneczne przebijające zza chmur nastrajają nas pozytywnie i motywują do aktywności fizycznej. Może warto wreszcie wyrwać się z miasta i spędzić dzień na świeżym powietrzu? Sprawdź, gdzie i w jaki sposób warto celebrować pierwsze wiosenne weekendy!

 

Aktywna zabawa dla całej rodziny

Nasza pierwsza propozycja przypadnie do gustu w szczególności mieszkańcom stolicy. Niespełna 40 km od Warszawy położona jest malownicza miejscowość Jachranka. Największą atrakcją Jachranki jest park linowy – miejsce, które w okresie letnim tętni życiem. Oferta parku dostosowana jest zarówno do osób dorosłych poszukujących wyzwań, jak i najmłodszych dzieci. Szczegółowy opis tras i dodatkowych atrakcji znajdziesz na stronie parklinowyjachranka.pl.

 

Park rozrywki

Wszyscy miłośnicy ekstremalnych doznań wreszcie mogą zaszaleć! Wraz z nadejściem wiosny pracę rozpoczęły parki rozrywki. W Polsce działa obecnie wiele wesołych miasteczek na światowym poziomie. Nowoczesne parki posiadają szeroką, zróżnicowaną ofertę przeznaczoną dla osób w różnym wieku.

 

Zoo – frajda dla małych i dużych

Już sama wizja spędzenia weekendu na rollercoasterach przyprawia Cię o mdłości? W takim razie postaw na spokojniejszy wypoczynek! Zamiast siedzieć w czterech ścianach, wsiądź w samochód i wybierz się do zoo. Długi spacer i obserwacja zwierząt nastroi Cię pozytywnie, odpręży i dotleni organizm.

 

Piesze wędrówki po lasach

Pewnym sposobem na udany, aktywny dzień jest mały trekking w górach. Nie musisz zdobywać najwyższych szczytów. W Polsce znajdziesz ogrom prostych szlaków, których przejście nie wymaga posiadania kondycji zaprawionego w boju górołaza. Podczas wycieczki w góry będziesz mógł nie tylko rozruszać mięśnie, ale również napawać się pięknymi, kojącymi widokami.

Categories Ciekawe