TOP

Rozgość się na sofie

Organizowanie przyjęć czy spotkań kojarzy nam się ze stołem z krzesłami, przy którym zasiadają na dłużej wszyscy zaproszeni goście. Faktycznie, jeśli marzy nam się wystawny obiad czy elegancka kolacja, to zaproszenie do dużego stołu okaże się najlepszym pomysłem. Ale co ze spotkaniami totalnie spontanicznymi albo takimi na chwilę, kiedy to trzeba znaleźć dogodne i przyjemne miejsce do tego, żeby z kimś porozmawiać?

Sofa integrująca

Mebel, który tworzy miejsce spotkań w sposób elementarny, to nowoczesna sofa. Wystarczy dostawić do niej stolik czy ławę – i mamy gotowy zakątek do spokojnej rozmowy w oficjalnym stylu lub do wypicia kawy z przyjaciółmi. Jeśli zdecydujemy się na sofę w większym rozmiarze, to bez problemu wykreujemy w ten sposób miejsce do imprezowania przy dobrym filmie czy do oglądania meczu w gronie przyjaciół. Rewelacyjnie uzupełnią ten mebel tapicerowany nowoczesne meblościanki.

Do sofy można dostawić wygodne fotele czy pufy, na przykład te proponowane przez Etap Sofa. W ten sposób meble odmieniają rzeczywistość. Sprzyjają integracji i wypoczynkowi. A jeśli pociąga nas rozkoszna samotność, sofa także okaże się niezastąpiona.

Sofa relaksująca

Sofa to doskonałe miejsce do relaksu z książką, z ulubioną muzyką. O tej ostatniej sprawie pomyślano w Etap Sofa, proponując nam sofę z panelem audio, umożliwiającą słuchanie muzyki w standardzie Bluetooth. Komfort w stylu hi-tech to propozycja na wskroś nowoczesna, na miarę współczesnego życia. Przecież rzeczy mają w pełni służyć temu, żeby codzienność była przyjemna.

Sprzyjają temu z całą pewnością inne funkcje, w które wyposażono meble od Etap Sofa, jak ruchome podłokietniki i zagłówki. Przecież prawidłowe ułożenie ciała to niezwykle ważna sprawa. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy to całymi godzinami tkwimy w biurach i zasługujemy w domu na prawdziwy relaks.

Categories Bez kategorii