TOP

Romantyczny ogród z bielą w roli głównej

Marzysz o dużym, słonecznym ogrodzie skąpanym w białej poświacie? Aby uzyskać zachwycający efekt, nie wystarczy jedynie posadzić w rabatach kwiatów o białych płatkach i otoczyć działkę krzewami kwitnącymi na biało. Nieodłączną częścią ogrodowej mozaiki są wygodne meble ogrodowe. Jaki komplet stanie się  harmonijną częścią romantycznej scenerii sprzyjającej relaksowi? Sprawdź!

 

Niebiański ogród

W katalogach prezentujących modne aranżacje ogrodowe często podziwiać możemy subtelne kompozycje z dominującym udziałem bieli, która doskonale sprawdza się jako kolor bazowy. Nieskazitelna, subtelna barwa wnosi do aranżacji elegancję i klasę. Co więcej, biel jest barwą uniwersalną, która pięknie komponuje się z każdym innym kolorem. Projektując ogród, w którym główną rolę odgrywać będzie właśnie biel, warto kierować się zasadą, która rzadko znajduje zastosowanie przy urządzaniu wnętrz: im więcej, tym lepiej! Wszechobecna zieleń jest idealnym tłem, równoważącym śnieżną biel, którą pokryje się ogród.

 

Białe meble z technorattanu – duet estetyki i funkcjonalności

Na finalny kształt ogrodowej kompozycji w ogromnej mierze wpływają meble i dodatki. Wybierając jasne wyposażenie, lepiej nie zdawać się na przypadek. Aby mieć pewność, że jasne wyposażenie zachowa swoją nieskazitelną barwę pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki, postaw na białe meble z technorattanu, czyli syntetycznego tworzywa imitującego naturalny rattan. W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, technorattan wykazuje ponadprzeciętną odporność na czynniki zewnętrzne (promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz wilgoć). Czołowi producenci proponują  nie tylko klasyczne zestawy składające się ze stołów i krzeseł, ale również designerskie kanapy, leżanki i huśtawki, które będą pięknie się prezentować, a jednocześnie zapewnią Ci najwyższy komfort wypoczynku.

 

Categories Dom i Wnętrze