Puszka elektryczna

Puszka elektryczna

Puszki instalacyjne to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia elektryka. Puszka elektryczna Multiwall wyposażona jest w przegrody, które pełnią funkcję izolacyjną elementów elektrycznych od elektronicznych. W dolnej części puszki znajdują się osłabienia umożliwiające przeprowadzenie przewodów. Przegrody można usunąć, jednak są one przydatne, gdyż nadają puszce sztywność.

Puszka elektryczna posiada także specjalne pierścienie, dzięki którym zamocowanie jest stabilniejsze. Puszkę można dowolnie modyfikować, np. odsłaniając ją tam gdzie jest taka potrzeba, a nie tylko w miejscach narzuconych przez producenta. Można skorzystać z dwóch typów pokryw sygnalizacyjnych z „wąsami”. PS1 służy do zakrywania skrajnych pól puszki, a PS2 do zamknięcia centralnej części. Puszka elektryczna z serii Multiwall podzielona jest na 5 części. Marka Simet zadbała o to, by produkt był solidny, dobrze wykonany oraz jak najprostszy. Stosunek ceny do jakości również przekonuje nawet niezdecydowanych klientów do wypróbowania właśnie tej puszki.

Sklep elektryczny.pl

Jeśli szukasz artykułów elektrycznych zapraszamy do naszego sklepu elektryczny.pl. Nasze towary pochodzą z legalnej dystrybucji i są objęte gwarancją producentów.