TOP

Jak przystosować miejsce pod budowę sauny w gabinecie kosmetycznym, spa czy hotelu?

Jak przystosować miejsce pod budowę sauny w gabinecie kosmetycznym, spa czy hotelu?#

Możliwość korzystania z sauny w gabinetach kosmetycznych, spa czy hotelach jest zazwyczaj podstawową normą, którą powinny spełniać takie miejsca, które obsługują klientów. Coraz większą popularnością cieszą się sauny, które dają możliwość relaksu i odprężenia po ciężkim dni. Ich zaletą jest również możliwość stosowania w leczeniu wielu chorób.

Jak przystosować miejsce, w którym będzie znajdować się sauna?

Miejsca, w których możemy wypocząć i skorzystać z form relaksujących muszą zapewnić swoim klientom możliwość korzystania również z sauny. Producent saun zaleca, aby miejsce, w którym będzie znajdować się sauna było specjalnie przystosowane.

Niewątpliwie w takim miejscu powinny znaleźć się specjalne kabiny natryskowe, które umożliwią nam zalecane schłodzenie po sesji w sunie. Koniecznością jest również stworzenie miejsca, gdzie klienci będą mogli rozebrać się i zostawić swoich rzeczy- najlepszym sposobem jest wydzielenie szatni.

Jakie saunę wybrać?

Wybór odpowiedniej sauny oczywiście uzależniony jest oczywiście od naszych preferencji i potrzeb klientów. Najbardziej popularnymi saunami są sauny fińskie, infrared i parowe. Każda z nich ma inne zastosowanie i przeznaczona jest dla innych rodzajów organizmów.

Jeśli nasze miejsce, które mamy zamiar przeznaczyć do zbudowania sauny pozwala na stworzenie kilku kabin powinniśmy skorzystać z takiego rozwiązania, które będzie urozmaiceniem dla naszych klientów. Budując różne rodzaje saun dajemy możliwość wyboru naszym klientom.

Czy stworzenie intymnych saun dla par jest dobrym pomysłem?

Naszym zdaniem- tak! Budując intymne sauny możemy zapewnić komfort i dyskrecję, a także możliwość spędzania wspólnego czasu w wyjątkowy sposób. Takie rozwiązanie będzie bardzo zachęcające dla naszych klientów na przykład w walentynki.

W takim przypadku bardzo dobrze sprawdzi się możliwość zastosowania sauny aromatycznej. Producent saun z myślą o wymagających klientach daje możliwość relaksu przy użyciu aromatycznych olejków. To prawdziwa kąpiel zmysłów, która odpręży nasze ciało dając przy tym ukojenie.

Materiały na artykuł dostarczył producent saun firma MEGIW

Categories Dom i Wnętrze