TOP

Programomanie w Kotlinie – to nic trudnego!

Kotlin to język programowania, który robi zawrotną karierę wśród programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji na Androida. Jego największą zaletą jest z pewnością to, że jest znacznie bardziej zwięzły niż Java – w tym języku kod ma być jak najkrótszy i najprostszy, a składnia zwięzła. Duże znaczenie mają także takie udogodnienia jak klasy data, delegaty, domyślne wartości atrybutów czy odwołania po nazwach w funkcjach. Jak więc widać programowanie w Kotlinie nie jest trudne, ale warto wcześniej zapoznać się z jego możliwościami.

 

Programowanie w Kotlinie – kurs dla początkujących

Kurs dla osób, które dopiero zaczynają programowanie w Kotlinie, można zamówić na platformie e-learningowej cgwisdom.pl. Szkolenie zawiera skoncentrowaną wiedzę dotyczącą tego oficjalnego języka programowania na Androida. Dzięki niemu można zdobyć wiedzę oraz umiejętności, pozwalające na stosowanie tego języka w wykonywanych projektach. Największym atutem opracowania jest to, że zastosowano w nim tłumaczenie poprzez analogie do popularnych rozwiązań Javowych.

W kursie w sposób przekrojowy przedstawiono najistotniejsze zagadnienia języka Kotlin. Można w nim zapoznać się także z tym, jak programowanie w Androidzie będzie wyglądać w najbliższej przyszłości. Ważne jest również to, że szkolenie przedstawia praktyczne metody na stosowanie tego języka oraz ułatwia opanowanie nowości, które w nim występują.

 

Programowanie w Kotlinie – kurs dla zaawansowanych

Najnowocześniejsze techniki, które dostępne są na platformach mobilnych, przedstawiono w kursie pisania aplikacji androidowej. Jest to propozycja dla osób, które programowanie w Kotlinie mają dobrze opanowane i chcą nauczyć się czegoś więcej. W ramach kursu użytkownicy mogą zapoznać się z projektem aplikacji quizowej zawierającej elementy społecznościowe.

 

 

Categories Ciekawe
https://ladnytaras.pl/czas-na-grilla/ http://xnova-24.pl/zabudowa-altany-przed-wiatrem-co-wykorzystac/ https://inveno.com.pl/okna-i-drzwi-tarasowe-jakie-modele-wybrac/