TOP

Popularność siłowni

Nie da się ukryć, że w ostatnich latach siłownie znacznie zyskały na popularności. Czym to może być spowodowane? Z całą pewnością duży wpływ na taki stan rzeczy może mieć fakt, że zmienił się tryb życia ludzi na ten bardziej sportowy i możemy zauważyć fakt tego, że coraz więcej osób woli spędzać wolny czas nie przed telewizorem, a raczej zażywać wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Aktywność fizyczna stała się więc czymś, co traktujemy jako rozrywkę, relaks i sposób na spędzanie wolnego czasu. Coraz większą popularność, jeśli chodzi o uprawianie sportu zyskują siłownie. Skąd bierze się taki “trend”? Jestem przekonany o tym, że dużą rolę odgrywa tutaj rola mediów, które kreują obraz współczesnego człowieka, jako osobę dobrze zbudowaną i dbającą o siebie.

Nie wiem co robić?!

Coraz częściej na siłowni możemy zobaczyć osoby, które wydają się, jakby trafiły na nią “przez przypadek”. Wchodząc na nią nie mają ułożonego planu ćwiczeń, często nawet nie myślały, żeby wprowadzić jakąś dobrze ułożoną dietę do swojego życia i błądzą niczym “dzieci we mgle”, często zniechęcając się szybko z powodu braku efektów. Dla takich osób ratunkiem może być trener personalny. Jest on bowiem osobą, która może poprowadzić takie osoby w świecie treningów siłowych i kulturystycznych.Trening z Michałem Potuchą jest dla osób, które mają małe pojęcie o siłowni szansą na to, żeby móc nauczyć się bardzo wielu cennych rzeczy, ale również, aby mogły one odmienić swoje życie, szczególnie to żywieniowe.

Spodobało mi się i co dalej?

Wielu zawodników określa siłownie jako miejsce do którego weszli raz i zostali tam już na długie lata, taką osobą jest z pewnością trener osobisty Michał Potucha – http://trenerkatowice.pl/, który z siłowni uczynił swój zawód. Często jednak osoby, które ćwiczą kilka lat zastanawiają się nad tym, czy to nie jest aby pora, żeby wystąpić w zawodach kulturystycznych. Takie osoby mimo tego, że posiadają już bardzo duże doświadczenie, to często potrzebują trenera personalnego, który mógłby pomóc im w ułożeniu planów treningowych zaraz przed zawodami, czy też pomóc w tak ważnych procesach, jak nawodnienie, “nabicie węglowodanami”, czy chociażby “głupie” dobranie odpowiedniego odcienia bronzera zaraz przed samymi zawodami. Tutaj również trener osobisty Michał Potucha spełni się idealnie w roli trenera personalnego i z całą pewnością pomoże takim przyszłym zawodnikom w tym, aby mogli nie dość, że przygotować swoją życiową formę na zawody, to mogli mieć szanse osiągnąć na nich dobry wynik.

Categories Zdrowie i Uroda
https://totest.pl/skad-bierze-sie-szpat-u-koni/ https://hushsmsapk.com/pergola-biala-idealny-sposob-na-zadaszenie-tarasu/ https://navisafe.pl/jaki-pomysl-na-taras-przed-domem-wykorzystac/