Plastyka warg sromowych w praktyce

Plastyka warg sromowych w praktyce

Zarówno zbyt duże, jak i asymetryczne wargi sromowe, są problemem wielu kobiet. Nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, sprawiają jednak, że wiele osób musi zmagać się z ogromnymi kompleksami często utrudniającymi nawiązanie relacji uczuciowych. Na szczęście, dziś z problemem tym można sobie poradzić.

Plastyka warg sromowych jest zabiegiem cieszącym się dużym powodzeniem. Gdy są one za duże lub nie są symetryczne, bez większego problemu można więc wyciąć z tych miejsc nadmiar tkanki tłuszczowej.

Modelowanie warg sromowych mniejszych może odbywać się zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym. Jest to uzależnione od poziomu zaawansowania zabiegu, na rodzaj znieczulenia wpływ ma jednak także pacjentka i jej sposób odczuwania bólu. Sam zabieg może trwać nawet do dwóch godzin. Jeśli jednak w czasie jego wykonywania nie pojawią się żadne komplikacje, po zmianie opatrunku pacjentka może udać się do domu nawet tego samego dnia. Wtedy też może powrócić do normalnej aktywności pamiętając jednak, że jej organizm będzie potrzebował przynajmniej kilku tygodni, aby w pełni dojść do siebie.