TOP

Parki linowe – zabawa dla całej rodziny!

Parki linowe są obecne w kraju od wielu lat, jednak dopiero w ostatnim czasie stają się naprawdę modne. Umiejscowione pomiędzy koronami drzew, pozwalają na zorganizowanie rozrywki dla całej rodziny. Co warto wiedzieć o parkach? Jak przygotować się na zabawę pomiędzy drzewami? Czy jest to bezpieczne?

Baw się dobrze i zadbaj o zdrowie w parku linowym!

Parki linowe dedykowane są osobom praktycznie w każdym wieku – istotne jest jednak określenie naszej kondycji, aby dobrać trudność trasy do wieku i możliwości. Stanowiska i liny rozciągnięte są pomiędzy kolejnymi drzewami, a przejście z jednego miejsca na drugie jest możliwe dzięki kładkom, linom, pachołkom. Zanim jednak rozpoczniemy zabawę konieczne jest przejście krótkiego szkolenia bezpieczeństwa, które prowadzone jest przez pracownika parku linowego. Podczas szkolenia omawiane są najważniejsze zasady i reguły korzystania z parku oraz zasady bezpieczeństwa. Kolejno każdy z uczestników zabawy wkłada specjalistyczną uprząż, kask… i można rozpocząć zabawę! Już kilka godzin w parku linowym sprawi, że nasz organizm będzie znacznie bardziej dotleniony, a mięśnie i stawy rozciągnięte. Taka zabawa przyczyni się do zdrowia zarówno dzieci, jak i dorosłych!

A może nietuzinkowe urodziny na świeżym powietrzu?

Impreza urodzinowa dla dziecka to wyjątkowe wydarzenie – warto zadbać, aby faktycznie była ona niezapomniana. Urodziny w parku linowym to świetna opcja dla dzieci w wieku szkolnym. Nie musimy martwić się o opiekę nad maluchami – podczas zorganizowanej zabawy dzieci będą pod czujnym okiem instruktorów. Organizując zabawę urodzinową w parku linowym możemy również pomyśleć o poczęstunku dla dzieci na świeżym powietrzu – w okresie wiosennym zorganizujemy piknik, jesienią warto zapytać o możliwość pieczenia kiełbasek nad ogniskiem. Parki linowe zazwyczaj posiadają specjalną ofertę dla najmłodszych – warto z nich korzystać! Szukając parku linowego blisko Warszawy warto zainteresować się parkiem linowym w Jachrance. Wszelkie informacje znajdziemy na stronie parklinowyjachranka.pl.

Categories Ciekawe
https://siteopia.pl/regres-ubezpieczeniowy-najwazniejsze-informacje/ https://xann.pl/sitemap https://wingate.biz/funkcjonalny-stolik-kawowy-technorattan/