TOP

Niepowtarzalne meble ogrodowe z technorattanu

Meble ogrodowe z technorattanu z roku na rok stają się coraz bardziej modne. Uwiedzeni ich niebanalną prezentacją w połączeniu z komfortem z najwyższej półki wybieramy stoły, krzesła, fotele, narożniki wykonane z tego trwałego i niebrudzącego się zbyt materiału. Przecież o to właśnie chodzi, żeby żyć wygodnie i pięknie, nie poświęcając zbyt wiele czasu na sprzątanie czy dbanie o rzeczy. Pośród technorattanowych propozycji znajdziemy tradycyjne meble (także w zestawach) oraz te, które zaskakują od strony formalnej. Stanowiąc rodzaj designerskiej niespodzianki. Oto wybrane przykłady takich atrakcji w technorattanowym wydaniu.

Zaskakujące meble ogrodowe z technorattanu jak fotele wiszące

Niespodziankowe kokony to meble ogrodowe z technorattanu, które wyróżniają się na tle pozostałych przedmiotów z tej kategorii. W takim kokonie przyjemnie będzie się zaszyć na całe popołudnie czy wieczór, z książką czy z muzyką. To także świetne miejsce do pracy w plenerze, z laptopem czy z telefonem w ręku. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić na ogrodowe momenty ucieczki do kokonu, to zróbmy to, żeby się zrelaksować lub popracować w milszych okolicznościach. Technorattanowe kokony to nader ciekawa propozycja zarówno na familijny taras jak i do modnych obecnie kawiarni w plażowym stylu czy na rekreacyjny trawnik.

Nieszablonowe meble z technorattanu, czyli hokery ogrodowe

Współczesne aranżacje (także te ogrodowe) uwielbiają przenikanie się elementów pochodzących z różnych światów. Taki efekt osiągniemy w ogrodzie, w którym pojawią się technorattanowe hokery. Przywołujące wyposażenie barów, pubów czy loftów. Wpisujące się w stylistykę inspirowaną stylem industrialnym, a zarazem odwołujące się do naturalnych splotów. Takie hokery okażą się strzałem w dziesiątkę nie tylko w prywatnych ogrodach, ale też w spa, w kurortach, w pensjonatach, przy basenach, w kawiarniach.

Categories Ciekawe