Niepowtarzalne grafiki ozdobią Twoje mieszkanie

Niepowtarzalne grafiki ozdobią Twoje mieszkanie

Bardzo osobistym dopełnieniem stylu wnętrza są obrazy. Niezwykle oryginalnym rozwiązaniem są wykonane na zamówienie grafiki. Wybierając obraz możemy być pewni, że nasz sąsiad czy nasi znajomi nie będą mieć identycznego.

Obraz ananas na ścianę to zabawna wariacja na temat natury. To dekoracja, która świetnie ożywi każde wnętrze. Na pewno upiększy i doda dużo ciepła wnętrzom urządzonym w minimalistycznym stylu. Tego typu dekoracja świetnie pasuje także do chłodnego loftu. Obraz ananas może zdobić zarówno salon jak i kuchnię. Taką ozdobę można zawiesić na ścianie lub postawić ją na komodzie. Obok warto ustawić wazoniki ze słonecznikami – podkreślą letni nastrój.

Wszystkie grafiki zostały wykonane z troską o najmniejszy detal. Dostępne są w bardzo różnych formatach. Ozdobią więc nie tylko mały pusty kącik, ale także dużą pustą ścianę. Wszystkie drukowane są na wysokiej jakości papierze. Istnieje możliwość wybrania faktury papieru. Mogą zostać też wydrukowane na płótnie malarskim typu canvas.