Narożnik technorattan – prosty sposób na wypoczynek blisko natury

Jak w prosty sposób zaprojektować kącik w ogrodzie, który pozwoli nam na odpoczynek i relaks w upalne, letnie dni? Najprostszym rozwiązaniem są sprawdzone i trwałe meble, takie jak narożnik technorattan połączony ze stolikiem kawowym i wygodnym fotelem. Czy meble technorattanowe spełnią nasze oczekiwania?

Funkcjonalny narożnik technorattan

Wśród licznych mebli ogrodowych narożniki i klasyczne sofy cieszą się największym zainteresowaniem – są wygodne, pozwalają na to, aby komfortowo usadzić kilka osób. Narożnik technorattan to również gwarancja wysokiej jakości – meble ogrodowe z technorattanu konstruowane są w taki sposób, aby opierały się zmiennym warunkom atmosferycznym, działaniu wysokich czy niskich temperatur.

Narożnik technorattan posiada stelaż wykonany z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Aluminium zabezpieczono w ten sposób przed wilgocią oraz przed pojawianiem się korozji. Aluminium ma również inną zaletę – jest niezwykle lekkie, co niebagatelnie wpływa na finalną wagę mebla. Okrycie narożnika tworzy plecionka syntetyczna, do złudzenia przypominająca naturalny rattan. Materiał ten nie wchłania wilgoci czy brudu, przez co jego czyszczenie nie sprawia najmniejszych problemów. Warto mieć na uwadze, że meble ogrodowe z technoratanu to rozbudowane kolekcje: poza narożnikiem znajdziemy tu również wygodne sofy, fotele i krzesła, leżanki ogrodowe oraz wiszące fotele w kształcie kokonów.

Narożnik technorattan w cieniu parasola

Jak zapewnić sobie cień w miejscu wypoczynkowym? Najprostszym rozwiązaniem okaże się funkcjonalny parasol ogrodowy z możliwością regulacji. Współcześnie parasole posiadają obszerne czasze, które tworzone są z tkanin poliestrowych – ochronią nas one przed słońcem, jak i silniejszymi podmuchami wiatru.