TOP

Najbardziej popularne zabiegi kosmetyczne

Rynek kosmetyczny nieustannie oferuje nam nowe zabieg kosmetyczne, które mają zdziałać cuda na naszej skórze. Wybór jest ogromny, dlatego też czasami ciężko się zdecydować. Najlepiej jednak zwykle wybierać te zabiegi kosmetyczne warszawa, które cieszą się największą popularnością wśród zadowolonych klientek.

Najczęściej polecane zabiegi kosmetyczne warszawa

Choć lista ulubionych zabiegów kosmetycznych warszawa może być różna u różnych osób, to jednak zwykle znajdują się na niej takie zabiegi, do których kobiety najczęściej powracają.

Jednym z polecanych i lubianych zabiegów jest peeling kawitacyjny. To specjalny zabieg, w którego trakcie wykorzystywane są ultradźwięki. Jest to zabieg z użyciem ultradźwięków. Celem tego typu zabiegu jest złuszczenie martwego naskórka, dzięki czemu możliwe jest też zlikwidowanie zaskórników. Peeling kawitacyjny nadaje się do wszystkich rodzajów cer, a co najważniejsze, nawet do tych z trądzikiem różowatym. Peeling kawitacyjny jest niezwykle delikatny, dlatego też z powodzeniem może być wykonywany nawet u młodych osób. Często stanowi on pierwszy krok wszelkiego rodzaju zabiegów nawilżających. Jest całkowicie bezbolesny i przyjemny.

Kolejnym niezwykle lubianym zabiegiem, który powinno się wykonywać regularnie, jest tzw. mikrodermabrazja. Mikrodermabrazja dzieli się na korundową i diamentową, a jej działanie polega na złuszczeniu martwego naskórek, dzięki czemu odkrywa się “nową” skórę. Tu jednak należy mieć na uwadze, że “nowa” skóra jest delikatna i wrażliwa, dlatego po zabiegu zawsze musimy pamiętać o filtrach. Innym rozwiązaniem jest korzystanie z zabiegu w okresie jesienno-zimowym lub wczesną wiosną. Takie postępowanie pozwoli uniknąć nam przebarwień.

Jednym z nowszych zabiegów kosmetycznych jest też tzw. oxybrazja, czyli peeling wodno-tlenowy. Choć jego nazwa może być trochę tajemnicza, to jest to zabieg całkowicie bezbolesny, a do tego bardzo przyjemny; Głównym celem zabiegu jest złuszczenie martwego naskórka, jego dotlenienie i nawilżenie naszej cery. Zabieg doskonale działa na rozszerzone pory, redukuje nadmierną produkcję sebum, a także rozjaśnia drobne przebarwienia. By jednak zauważyć ten efekt, nie wystarczy pojedynczy zabieg, a ich seria. Cera po zabiegu oxybrazji staje się gładka, jędrna i odpowiednio nawilżona.

Choć rynek oferuje nam ogromny przekrój przez różne zabiegi upiększające, to zawsze jednak powinniśmy wybierać je po konsultacji z fachowcem, ponieważ tylko on jest w stanie ocenić, czego tak naprawdę potrzebuje nasza skóra.

Categories Zdrowie i Uroda