TOP

Modny stolik kawowy – co wybrać?

Niewielkie stoliki kawowe to obecnie jeden z „must have” w każdym, modnym domu czy mieszkaniu. W sklepach meblowych i dekoratorskich znajdziemy setki ciekawych modeli niewielkich stolików – jak wybrać ten idealny? Na co zwracać uwagę? I finalnie: czy kupować w sklepach internetowych czy stacjonarnych?

Stolik na miarę naszych możliwości!

Przede wszystkim warto zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania względem modelu stolika. Czy ma być on wykonany z konkretnego materiału? A może najważniejsza jest dla nas przystępna cena? Warto ustalić najistotniejsze aspekty przed wejściem do sklepu czy też zakupami internetowymi. W kwestii ceny – miejmy na uwadze, że szukając modnego stolika musimy uwzględnić wysoką cenę – płacimy głównie za design i markę. Nie oszukujmy się także, że niewielki stoliczek sprawdzi się w przypadku wizyty większej ilości gości. Zamiast ślepo podążać za trendami wybierzmy stolik funkcjonalny. Szeroki wybór eleganckich i modnych stołów znajdziemy w sklepie krzesloteka.pl. Zakupy w sklepie internetowym przypadną nam do gustu także z powodu znacznie niższych cen!

Jakie materiały będą najlepsze?

Obecnie najmodniejsze stoliki to te o jasnych, drewnianych blatach oraz prostych nogach, najlepiej w kolorze białym. Szukając stolika sprawdzajmy jakość blatu – dzięki temu będziemy pewni, że na blacie nie będą pojawiać się odbarwienia ani nie będzie wnikać brud. Same blat tworzone są z desek o różnorodnej grubości. Najlepszym rozwiązaniem będą grube deski, dzięki nim stolik będzie stabilniejszy i trwalszy. Nogi stołu powinny być stabilne, dobrze wyważone i oczywiście zaprojektowane tak, aby się nie koślawić.

W sklepach meblowych znajdziemy również stoliki z tworzyw syntetycznych. Są one znacznie lżejsze niż klasyczne stoliki drewniane – dla wielu z nas może być to istotny argument zakupu.

Categories Dom i Wnętrze
spa ogrodowe zestawy wypoczynkowe z technorattanu zestawy z technorattanu