TOP

Modne łóżka

Łóżka to ważny element wyposażenia każdego domu. Dlatego oczekujemy od nich, że będą po prostu dobrze dobranymi, ładnymi i do tego odpowiednio użytecznymi meblami, dzięki którym zapewnimy sobie właściwą wygodę.

Jak w przypadku wszystkich innych mebli, także w przypadku łóżek mamy do czynienia z przeróżnymi trendami. W ostatnich miesiącach największym hitem są łóżka z tapicerowanym zagłówkiem.

Łóżka tapicerowane

Tapicerowanie to jeden z tych elementów, które w modzie meblarskiej wracają niczym bumerang. Czasami jest to powrót silniejszy, a czasami tylko lekkie przypomnienie o starym trendzie. Ten fakt sprawia, że wielu klientów sklepów meblarskich nie jest do końca przekonana do takiego mebla. Tym razem jednak tapicerowanie zagłówków pojawiło się jako wyjątkowo smaczny, a do tego użyteczny akcent. Jest to rozwiązanie mniej eleganckie od litego drewna, ale za to daje większe pole do popisu w kwestii różnorodności dostępnych opcji aranżacyjnych. Warto jest pomyśleć o takim rozwiązaniu zwłaszcza we wnętrzach nowoczesnych.

Categories Dom i Wnętrze