Mleko i czekolada na podłodze i ścianach

Mleko i czekolada na podłodze i ścianach

Płytki podłogowe i ścienne przeważnie analizowane są w pewnym oderwaniu od siebie. Nawet, jeśli nie chcemy, aby obie powierzchnie kontrastowały ze sobą, przeważnie nie koncentrujemy się na jednym ich rodzaju.

Tymczasem płytki arcana stracciatella nacar znanego hiszpańskiego producenta Arcana Ceramica skłaniają nas do zadania sobie pytania o to, czy rzeczywiście możemy mówić o powodach do obaw. Co zatem powinniśmy wiedzieć na ich temat?

Warto zacząć od tego, że określenie stracciatella pojawiające się w ich nazwie, nie jest wcale przypadkowe. Płytki rzeczywiście przypominają połączenie mleka i kawałków czekolady zarówno kolorystyką, jak i fakturą. Pięknie prezentują się nie tylko na podłodze, ale i na ścianach, a choć promowane są przede wszystkim jako płytki salonowe, okazuje się, że salon nie jest wcale jedynym pomieszczeniem, w którym można je znaleźć. Jeśli podobają się nam tak bardzo, że chcemy je zaprosić na taras, nie ma żadnych przeszkód. Jednym z ich cech charakterystycznych okazuje się być odporność na działanie mrozu.