TOP

Meble do sypialni dla najbardziej wymagających

Jakość snu i komfort podczas nocnego wypoczynku w dużej mierze zależy od naszej sypialni. Wysokiej klasy materac, stonowane barwy, nastrojowe oświetlenie i stylowa aranżacja każdego dnia nastrajają nas pozytywnie o poranku, pozwalają wyciszyć się i odpocząć po trudach całego dnia. Szukając mebli do sypialni, lepiej nie zdawać się na przypadek. Jakie meble sprostają nawet największym oczekiwaniom? Sprawdź nasze propozycje!

Sklejka? Niekoniecznie!

Jeszcze do niedawna większość z nas wyposażała swoje mieszkania w niedrogie, lekkie meble z sieciówek. Niestety, szybko okazywało się, że masowo produkowane szafy, stoliki czy komody z czasem niszczały, odbarwiały się, nie były w stanie wytrzymać obciążeń. Dzisiaj designerzy wracają do starych, sprawdzonych rozwiązań i przemycają do swoich prac lite drewno.

Meble z litego drewna szturmem wdarły się do naszych mieszkań, pozostawiając inne materiały daleko w tyle. Dlaczego naturalny surowiec cieszy się tak wielką popularnością? Odpowiedź jest prosta: meble z drewna łączą w sobie walory praktyczne z bezwzględną trwałością. Naturalnie usłojone, surowe powierzchnie w ciekawy sposób przełamują chłód nowoczesnych, minimalistycznych kompozycji, wnosząc do wnętrz ciepło i klasę. Co ważne, meble z litego drewna to zakup na lata – drewno nie niszczeje, jest odporne na zarysowania i uszkodzenia.

 

Meble z drewna od producenta

Poszukiwania nowej zabudowy warto zacząć od sprawdzenia oferty dostępnej on-line. Wbrew pozorom, wymiana starych mebli na stylowe, pięknie wykonane modele z sosny czy buka wcale nie musi zrujnować naszego  budżetu.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl


 

Categories Dom i Wnętrze