Leżaki basenowe – podaruj sobie odrobinę luksusu

Taras czy balkon to idealne miejsce na stworzenie strefy komfortu i relaksu. Wystarczy kilka mebli, aby zwykłą, przydomową przestrzeń odmienić nie do poznania. Dzisiaj topowi producenci oferują nam wyjątkowe produkty, odznaczające się nieprzeciętnym designem oraz wyjątkową trwałością. Które z propozycji warto wziąć pod uwagę?

Subtelny urok klasyki

Wśród najchętniej wybieranych mebli na taras wymienia się klasyczne sofy narożne oraz fotele. Jeśli pragniemy podawać posiłki na świeżym powietrzu możemy wybrać nowoczesny stół i kilka krzeseł. Ciekawe wzornictwo i wykorzystanie interesujących materiałów to tylko dwie z wielu zalet pięknych kompletów ogrodowych.

Wygodny leżak na tarasie lub balkonie

Jeśli na naszych tarasach nie chcemy klasycznych mebli wypoczynkowych czy zestawów kawowych warto rozważyć kupno leżaka balkonowego. Leżaki to świetna alternatywa, szczególnie kiedy cenimy sobie krótkie drzemki w cieniu parasola ogrodowego czy też czytanie w wygodnej pozycji. Obecnie topowi producenci zaproponują nam nowoczesne leżanki wykonane z technorattanu, jak również leżanki których wypełnienie stanowią lekkie i trwałe siatki syntetyczne. W obu przypadkach warto zaznaczyć, że tworzywa te są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz wilgoć. Takie meble tarasowe posiadają regulowane zagłówki, przez co sami decydujemy o ich ustawieniu.

Leżaki basenowe w strefach SPA

Meble takie jak leżaki basenowe są szczególnie cenione w hotelach i pensjonatach, gdzie ustawia się je na świeżym powietrzu, w  sąsiedztwie basenów, ale też w strefach SPA. Specyficzny, wilgotny klimat salonów odnowy biologicznej sprawia, że konieczne jest znalezienie leżaków wykonanych z materiałów odpornych na wilgoć. Nowoczesne leżaki sprawdzą się w takich miejscach idealnie.