Kupujemy meble do łazienki

Wybierając meble do łazienki stawiajmy na wygodę, funkcjonalność i bezpieczeństwo (szczególnie małych dzieci). Weźmy również pod uwagę wrażenia estetyczne, ponieważ tutaj wszystko musi być urządzone zgodnie z naszymi upodobaniami. Nie zapominajmy również o jakości mebli.

Jakie kolory?

Zanim kupimy meble do łazienki zdecydujmy jakie kolory przewodnie będą w niej rządziły. Tutaj do wyboru mamy całą paletę barw, poczynając od śnieżnej bieli, po czarny marmur, który również świetnie sprawdza się w tych pomieszczeniach. Biały kolor przewodni świetnie sprawdza się w malutkich łazienkach, dzięki czemu optycznie wpłyniemy na powiększenie pomieszczenie. Piękna i intensywna czerń wymaga dużej ilości oświetlenia oraz skraca optycznie całe pomieszczenie, dlatego na takie kolory stawiajmy tylko wtedy, kiedy mamy dużą łazienkę. Ciekawymi kolorami do łazienki jest również niebieski we wszelkich odcieniach, miętowy, fioletowy, zielony.

Dobre meble do łazienki

Przy białych płytkach warto postawić na meble do łazienki w kolorze naturalnego drewna, dzięki czemu ocieplimy całe pomieszczenie. W przypadku koloru czarnego na płytkach można postawić na biały kolor mebli. Dobrą propozycją są również złote dodatki do łazienki (np.złoty odcień kurków od wody, złoty kubek na szczoteczki do zębów, itd.), dzięki czemu wrażenie elegancji i luksusu na pewno się pogłębi. Na rynku nie otrzymamy jednak złotych mebli, dlatego można postawić również na czarne meble, które będą posiadały złote wykończenia, chociażby pod postacią uchwytów lub gałek do szafek.