TOP

Jesień w ogrodzie

Pierwsze dni jesieni rozpoznamy bez trudu – znacznie chłodniejsze poranki oraz wieczory sprawiają, że coraz częściej myśli o schowaniu naszych mebli ogrodowych do piwnicy. Okazuje się, że jesień jest w tym roku wyjątkowo łaskawa dla nas. W ciągu dnia temperatury sięgają 20-23 stopni. Oznacza to, że możemy bez przeszkód dalej korzystać z uroków ogrodu czy tarasu. Warto jednak zastanowić się nad odpowiednią ochroną mebli i dodatków w okresie jesieni i zimy. Co wybrać?

Pokrowce na meble ogrodowe – co powinniśmy o nich wiedzieć?

Szukając odpowiedzi na pytanie: jak zabezpieczyć meble ogrodowe powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na pokrowce tworzone przez topowych producentów. Profesjonalne pokrowce na meble dostępne są w różnych rozmiarach – wiele z nich dedykowanych jest do konkretnych zestawów mebli.

Pokrowce na meble ogrodowe tworzone są w oparciu o opatentowane technologie. Łączą one nie tylko wybór odpowiednich materiałów, ale i warstw kryjących czy dodatków. Wśród najpopularniejszych wymienia się obecnie technologię AeroCover®, która nie tylko pozwala na zachowanie mebli w doskonałej kondycji, ale również pozwala na minimalizowanie kondensacji wilgoci na powierzchni przykrytego mebla. Zastosowanie pokrowców na meble ogrodowe pozwoli ochronić je przede wszystkim przez zabrudzeniami, wilgocią, osadzaniem się wody, kurzem.

Wysoka wygoda użytkowania pokrowców na meble ogrodowe

Zaletą pokrowców na meble ogrodowe jest przede wszystkim to, że są tworzone z tkanin o podwyższonej odporności na ścieranie, wnikanie brudu, działanie promieni słonecznych. Dla większej wygody użytkowników pokrowce posiadają ściągacze, dzięki którym możliwe jest lepsze dopasowanie materiału do powierzchni mebla. Możemy także wykorzystać obciążniki, które dokupimy jako akcesoria.

Categories Dom i Wnętrze
https://www.gama-sklep.com.pl/a/238-sypialnia-loftowa http://passittotheleft.org/jak-wykreowac-domowe-kino-w-salonie/ http://ntumobile.org/brak-zgody-rodzica-na-szczepienie-dziecka-i-co-dalej/