TOP

Jak wygodnie dostać się z Polski do Holandii?

Podróż z Polski do Holandii zajmuje sporo czasu, nic więc dziwnego, że osoby, które ją planują, myślą przede wszystkim o skorzystaniu z połączenia lotniczego. Niestety, nie da się powiedzieć o nim, że jest rozwiązaniem wolnym od wad.

Najpoważniejsza związana jest z tym, że  koszt lotu samolotem nie jest mały, nie można też liczyć na to, że lot pozwoli nam dotrzeć natychmiast do każdego holenderskiego miasta. Podróżni nie są też zadowoleni z przepisów dotyczących bagażu zabieranego na pokład. Ten jest wystarczający dla turysty, emigrant zarobkowy zwykle chce jednak zabrać ze sobą więcej walizek i toreb.

Na szczęście, nie oznacza to wcale, że mówimy o jedynej opcji, z jakiej można skorzystać. Osoby wybierające się do Holandii zawsze mogą zastanowić się również nad połączeniem autobusowym. Bus z Polski do Holandii pozwala na zabranie znacznie większej ilości bagażu, a ponieważ większość trasy pokonuje w godzinach nocnych, podróż nim nie musi być wcale mniej uciążliwa niż ta, którą odbywa się samolotem.

Gdzie szukać firmy?

Polecamy skorzystanie z oferty firmy RedTour.pl.

Categories Ciekawe