TOP

Idealne miejsce na wakacyjny odpoczynek

Szukając ciekawego miejsca na wypoczynek w Polsce nie sposób przeoczyć nasze wspaniałe góry. Tatry to jeden z najchętniej wybieranych kierunków w przypadku osób aktywnych. Nie jest jednak powiedziane, że będąc na Podhalu musimy zdobywać liczne szczyty. Pobyt w tych okolicach, nawet przez kilka dni, pozwoli nam nacieszyć oczy wspaniałymi widokami oraz odetchnąć świeżym powietrzem. Gdzie się zatrzymać?

Podhale jako miejsce pełne atrakcji!

Podhale kojarzone jest przede wszystkim z Zakopanem. Miasto to na przestrzeni lat zmieniało się nie do poznania. Dzisiaj próżno szukać tak wspaniałych zabytków w centrum – są one zasłonięte przez liczne banery. Wspaniały klimat miasta psują również liczni naganiacze, karczmy pełne hałasu, stragany uliczne. Jeśli nie przekonuje nas taka estetyka warto poszukać miejsca noclegowego nieco dalej. Doskonałym pomysłem jest zatrzymanie się w Bukowinie Tatrzańskiej. Miejsce to spełni oczekiwania osób aktywnych oraz tych, którzy szukają spokoju. Bukowina słynie przede wszystkim z term, ale i licznych szlaków pieszych, idealnych do letnich wędrówek.

Gdzie szukać noclegu?

W Bukowinie nie brak interesujących miejsc noclegowych. Jednym z nich jest willamajerczyk.com, która oferuje komfortowe pokoje z widokiem na Tatry. Szukając miejsca dla siebie i bliskich pamiętajmy, aby zapytać o prywatny parking, możliwość wypożyczenia rowerów, wyżywienia.

Categories Ciekawe