TOP

Hotel Lord – zorganizuj najlepszą studniówkę!

Studniówka od zawsze była ważną okazją do świętowania – w tej chwili jej właściwa organizacja jest jeszcze istotniejsza, ponieważ wszyscy chwalą się później zdjęciami w przestrzeni internetowej. Wydając tak wiele na makijaż, eleganckie ubranie i ogólną prezencję, jak również wkładając tyle wysiłku w naukę tańca, każdy pragnie się bawić w miejscu odpowiednio stylowym do sytuacji. W Warszawie jest trochę takich miejsc, ale z pewnością luksusowy Hotel Lord, wyglądający jak prawdziwy pałacyk, jest jednym z tych szczególnie wartych zainteresowania. Zajmuje się organizacją takich imprez – zarówno firmowych, jak i indywidualnych, prywatnych. Nie tylko wesel, konferencji czy chrzcin, ale również i studniówek. A co oferuje?

Studniówka jak ze snów

Studniówka powinna być wyjątkowa – zaraz po niej nadchodzi przecież okres intensywnych przygotowań do matury, a więc to tak naprawdę ostatnia okazja żeby trochę poszaleć. To również symboliczne świętowanie wejścia w dorosłość, która wiąże się z maturą – jest ona przecież nazywana egzaminem dojrzałości. I chociaż rzadko kiedy studniówki są organizowane idealnie na 100 dni przed pierwszym egzaminem maturalnym, to jednak okazja jest wyjątkowo ważna – symboliczna. Idealnie przystrojona sala nie jest wprawdzie gwarancją dobrej zabawy, ale z pewnością jej znakomitym początkiem – który nastraja pozytywnie.

Trzy wyjątkowe sale do wyboru

Hotel Lord dysponuje aż trzema wyjątkowymi salami bankietowymi, wśród których można wybierać. Rzecz jasna najlepiej jest na żywo ocenić która nam się najbardziej podoba, więc warto żeby jakaś szkolna delegacja przybyła wcześniej na miejsce. Szczegóły kontaktu można znaleźć na stronie hotellord.pl. Hotel jest czterogwiazdkowy, ulokowany w Warszawie, w pobliżu lotniska Okęcie. To świetna lokalizacja, a w dodatku studniówkowe menu jest warte nawet zrezygnowania z diety!

Categories Ciekawe