TOP

Fotele ogrodowe w stylu francuskim

Piękno może mieć różne oblicze. Nowoczesne – oparte na estetyce minimalistycznej i konstruktywistycznej. Tradycyjne – zbudowane na ponadczasowym kanonie wartości, nieco natchnione i wzniosłe. Styl francuski kojarzy się z klasyczną elegancją z nutką romantyzmu. Wnosi do przestrzeni harmonię i szlachetność perfekcyjnie zaprojektowanych przedmiotów, odsyłających do artystycznych wzorów.

Romantyczne fotele

Nie sposób sobie wyobrazić francuskiego ogrodu nad brzegiem morza bez głębokich foteli rattanowych. To meble ogrodowe na trwałe związane z wyobrażeniem przyjemnego życia na przykład w słonecznej Marsylii. Zapowiedź przyjemności bez granic.

Do tych francuskich klimatów odsyła nas Garden Space, proponując fantastyczny fotel bujany Marseille, zrobiony z rattanu. Przedmiot wyróżnia się swoją subtelną formą. Nie tylko pięknie wygląda, ale też zapewnia idealny wypoczynek – przyjemność bujania, także w obłokach oraz marzeniach. Marseille to doskonałe fotele rattanowe na balkon czy na taras. Maksymalnie rozpieszczające.

Artystyczne fotele

Fotele rattanowe wyglądają tak, jakby przeniesiono je z obrazów van Gogha, na których mistrz malował wnętrza lub ogródki francuskich kawiarni. Świadczy o tym fotel Cannes prezentowany w Garden Space. Mógłby on znaleźć się z powodzeniem na płótnie postimpresjonisty. Cechuje go miękkość i płynność linii, które rysują delikatnie i fantazyjnie przedmiot.

Wytworne fotele

Francuski styl opiera się na wykorzystaniu najlepszych materiałów w twórczy sposób. Naturalny rattan, wyplatany ręcznie, wykorzystany do stworzenia foteli ogrodowych – to jeden z pomysłów, które warto wykorzystać w przestrzeni ogrodowej. Wytworne przedmioty wystylizują każde miejsce w kierunku artyzmu, finezji, elegancji.

Categories Dom i Wnętrze