TOP

Eleganckie i funkcjonalne kuchnie Kam

Wysmakowane wzornictwo i doskonała jakość wykonania, jakimi odznaczają się kuchnie Kam, zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Docenione przez branżę meblową kolekcję, laureatki między innymi Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, czy tytułu Gazeli Biznesu, zaskoczą niską ceną w połączeniu z efektownym wzornictwem i starannością wykonania najmniejszych detali. Kuchnie Kam to kuchnie na Twoją miarę.

Kuchnia, serce domu

Kuchnia to miejsce nie tylko do gotowania. Połączona z jadalnią stanowi ważny ośrodek życia rodzinnego. Jeśli kuchnia znajduje się w aneksie salonu, musi także spełniać funkcje reprezentacyjne i stanowić wizytówkę domu. Kuchnie Kam doskonale wypełniają te zadania, ponieważ łączą w sobie wysoką funkcjonalność rozwiązań technicznych z wyjątkowym wzornictwem. Spełnią oczekiwania przede wszystkim miłośników klasycznego rysunku słojów drewna, ale nie tylko osób lubiących klasyczny styl. Znajdziemy tu wzory frontonów także w stylu nowoczesnym, doskonale pasujące do wnętrz industrialnych. Możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni dzięki dużej ilości różnych rozmiarów szafek w modułach oraz szerokiej palety kolorystycznej, oraz możliwości łączenia kolorów powoduje, że każdy stworzy aranżację, która spełni jego indywidualne oczekiwania.

Kuchnie Kam, tu się świetnie gotuje

Poza walorami estetycznymi, kuchnie Kam odznaczają się wysoką funkcjonalnością dzięki optymalnym, nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oraz wysokiej jakości systemom użytym w proponowanych konstrukcjach. Dzięki nowoczesnym powłokom użytym do pokrycia płyt meblowych meble chronione są przed zanieczyszczeniami, a kuchnia znacznie łatwiejsza w utrzymaniu czystości, co z uwagi na specyfikę pomieszczenia wydaje się kluczowe dla jego funkcjonalności. Meble Kam to prawdziwa przyjemność z gotowania.

Categories Dom i Wnętrze