TOP

Dlaczego warto kupować w sklepie spożywczym Spar?

Zakupy w galerii handlowej Lubostroń 15 w Krakowie na Ruczaju to młoda tradycja, która kultywuje już cała masa rodzin z samego Ruczaju oraz z okolicznych dzielnic. Dlaczego? Co wyróżnia to centrum handlowe?

Oczywiście jego najemcy, w tym przede wszystkim sklep spożywczy Spar. Dlaczego warto kupować w sklepie spożywczym Spar, a nie w jednym z niezliczonej liczby sklepów konkurencyjnych?

Wartości i przywiązanie do regionu

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju to galeria stosunkowo niewielka, która szczyci się tym, że może być częścią przepięknej dzielnicy pełnej dobrych ludzi. Sklep Spar jest idealnym uzupełnieniem tej filozofii, ponieważ jest on sklepem prowadzonym przez małą firmę rodzinną. Jak to możliwe? Spar to sieć, która zrzesza właśnie takie firmy rodzinne z ambicjami. Ich ambicją jest nie tylko zarobek, ale także dostarczanie klientom dobrych produktów i zapewnianie im możliwości wspierania lokalnych producentów – produkty w sklepach Spar pochodzą zawsze od lokalnych producentów, jeśli to tylko możliwe.

Categories Ciekawe
https://lewisma.org/kaski-jezdzieckie-praktyczne-wskazowki-ktore-ulatwia-zakup/ https://my-place.pl/noze-w-bloku-w-domowej-kuchni/ https://galoo.pl/kanapa-zewnetrzna-wygodny-mebel-ogrodowy/