Depilacja laserowa także dla blondynek

Depilacja laserowa także dla blondynek

Blondynki zwykle budzą zazdrość innych kobiet. Ich kolor włosów jest na tyle rzadki, aby skupiać na sobie uwagę otoczenia. Blond kojarzy się przy tym z pewnością siebie, przebojowością i atrakcyjnością seksualną. A jednak bycie blondynką ma także swoje cienie. Problemem może być choćby depilacja, usuwanie jasnych włosów jest bowiem wyjątkowo trudne.

Do niedawna zwracano uwagę na to, że depilacja laserowa, choć skuteczna w przypadku niemal każdej kobiety, może rozczarować panie o blond włosach. Wynikało to przede wszystkim z samego sposobu działania lasera. Wiązki światła wysyłane w głąb skóry koncentrują się przede wszystkim

na melaninie, a blondynki nie mają tego barwnika zbyt dużo. Na szczęście, dziś problem ten jest już możliwy do rozwiązania. Najlepszym dowodem na to jest skuteczność, jaką charakteryzuje się depilacja laserowa w gabinecie Medilaser. Blondynki mogą tu liczyć na specjalne rozwiązania dopasowane do charakteru ich owłosienia. Marzenie o idealnie gładkim ciele jest więc łatwiejsze do zrealizowania niż kiedykolwiek wcześniej.