TOP

Depilacja laserowa także dla blondynek

Blondynki zwykle budzą zazdrość innych kobiet. Ich kolor włosów jest na tyle rzadki, aby skupiać na sobie uwagę otoczenia. Blond kojarzy się przy tym z pewnością siebie, przebojowością i atrakcyjnością seksualną. A jednak bycie blondynką ma także swoje cienie. Problemem może być choćby depilacja, usuwanie jasnych włosów jest bowiem wyjątkowo trudne.

Do niedawna zwracano uwagę na to, że depilacja laserowa, choć skuteczna w przypadku niemal każdej kobiety, może rozczarować panie o blond włosach. Wynikało to przede wszystkim z samego sposobu działania lasera. Wiązki światła wysyłane w głąb skóry koncentrują się przede wszystkim

na melaninie, a blondynki nie mają tego barwnika zbyt dużo. Na szczęście, dziś problem ten jest już możliwy do rozwiązania. Najlepszym dowodem na to jest skuteczność, jaką charakteryzuje się depilacja laserowa w gabinecie Medilaser. Blondynki mogą tu liczyć na specjalne rozwiązania dopasowane do charakteru ich owłosienia. Marzenie o idealnie gładkim ciele jest więc łatwiejsze do zrealizowania niż kiedykolwiek wcześniej.

Categories Zdrowie i Uroda