TOP

Czy garnki i patelnie mogą wspierać łatwiejsze gotowanie?

Przygotowywanie posiłków to szansa na to, aby odżywić nasz organizm i przygotować go na dzień pełen wyzwań. Korzystając z wartościowych produktów spożywczych mamy nadzieję, że zapewniamy sobie nie tylko zdrowie, ale i doskonałe walory smakowe. Aby móc jeszcze lepiej kontrolować jakość przygotowywanych potraw warto zainteresować się nowoczesnymi garnkami, które całkowicie zmienią nasze podejście do gotowania.

Nowoczesne garnki na wyciągnięcie ręki

Nowoczesne komplety garnków znacząco różnią się od produktów, które do tej pory wykorzystywaliśmy w naszych kuchniach. Współcześnie producenci oferują nam komplety wykonane ze stali nierdzewnej, zabezpieczonej przed korozją, odkształceniami, działaniem wilgoci. W dnach garnków Gerlach umieszczono aluminiowe dyski, których zadaniem jest szybsze rozprowadzanie ciepła. Takie garnki z powodzeniem możemy czyścić w zmywarkach. Siłą garnków jest jednak nie tylko ich budowa, ale i liczne dodatki: wewnętrzne miarki, lejki, sitka, elementy do gotowania na parze. Na stronie gerlach.pl znajdziemy kolekcje wyróżniające się nie tylko walorami technicznymi, ale również pięknym designem!

Smaczne potrawy z patelni

Do niedawna uważano, że potrawy smażone są mniej wartościowe i mniej zdrowe od tych gotowanych czy duszonych. Marka Gerlach udowadnia, że to nieprawda. Korzystając z nowoczesnych patelni z powłoką ceramiczną możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, co znacząco przekłada się na zmniejszenie kaloryczności samej potrawy. Dzięki powłoce ceramicznej możliwe jest także zmniejszenie ryzyka przypalenia potrawy. Wygodne i poręczne uchwyty pozwolą na przyjemne użytkowanie patelni. Dodatkowe wyposażenie takie jak pokrywka pozwoli na jeszcze szybsze przygotowanie ulubionej potrawy.

Categories Dom i Wnętrze
https://aaron.net.pl/ubezpieczenie-oc-na-raty-czy-taki-zakup-jest-mozliwy/ https://ladnytaras.pl/wygodne-meble-technorattanowe-co-warto-o-nich-wiedziec/ https://xann.pl/sitemap