TOP

Czas na zimową wizytę u dietetyka

Choć nad odchudzaniem się zastanawiamy się przede wszystkim na wiosnę, nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby na krok taki zdecydować się także podczas innych pór roku.

Późna jesień nie jest może najlepszym okresem na to, aby zacząć trening biegowy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby zmieniać nawyki żywieniowe, zapisać się na siłownię lub zacząć uczęszczać na zajęcia z zumby. Odchudzanie można zacząć w każdym momencie, nie zaleca się dziś jednak przystępowania do niego bez wsparcia z zewnątrz. Te może nam zaoferować doświadczony dietetyk, warto więc zainteresować się jego propozycjami.

Może się wydawać, że jego pomoc nie jest konieczna, szereg przydatnych informacji na temat odchudzania możemy bowiem zaczerpnąć z Internetu. Tymczasem okazuje się, że właśnie informacje z sieci potrafią być wyjątkowo problematyczne. Nie zawsze mamy możliwość ich weryfikacji, nie zawsze też chcemy to robić. Dietetyk zaś jest w stanie pomóc nam schudnąć, a jednocześnie – ocalić nasze zdrowie przed zgubnymi konsekwencjami niektórych diet.

Gdzie szukać dietetyka?

Polecamy gpsd.pl – najlepszy dietetyk na Śląsku. 

Categories Ciekawe