TOP

Co w modzie ślubnej piszczy?

Co w modzie ślubnej piszczy? Przede wszystkim są to ekstrawaganckie dodatki i nowoczesne trendy połączone z nutą delikatnej nostalgii i przeszłości. Jakie są trendy w modzie na sezon wiosna – lato 2018? Czy prezentują je suknie ślubne Trójmiasto?

Pióra, perły, długi rękaw

Trendy w modzie regularnej, codziennej oraz ślubnej coraz częściej ze sobą korespondują. Pierzaste wykończenia nie są niczym nowym w modzie użytkowej. Pojawią się bowiem na torebkach i zdobią doły sukienek. Natomiast w specjalnych kreacjach panien młodych występują w spódnicach. Dodawane są przy dekoltach oraz w narzutach oraz pelerynach. Innym, ciekawym trendem jest biżuteryjny akcent. Ten motyw doskonale sprawdzi się jako odbicie dla gładkiej, prostej sukni. Doskonale potrafi wyeksponować atuty naszej sylwetki. Jest też swoistym wzbogaceniem fantazyjnej sukni dla przede wszystkim fanki ekstrawaganckiego stylu glamour. Modne będą więc kryształki i kamienie Swarovskiego, ale po raz pierwszy również perły i to nie tylko białe. Chłodne lato nas też nie zaskoczy, modne będą suknie z długimi rękawami. Przeskalowane z drapowaniami proponuje na pprzykład Vera Wang.

Modne okrycia wierzchnie

Nie wolno nigdy zapomnieć o modnych nakryciach wierzchnich. Suknia, suknią, ale nawet tanie suknie ślubne potrzebują odpowiedniej narzutki, bolerka. Od dwóch sezonów w modzie ślubnej popularnością cieszą się zdecydowanie długie peleryny – będą w trendach i tym razem. Dla nowoczesnych panien młodych efektowną propozycją są na pewno marynarki w męskim stylu. Unikalnym dodatkiem są także skórzane lub jeansowe kurtki. Znajdzie się też coś dla zwolenniczek klasycznej elegancji. Będą to przede wszystkim krótkie bolerka oraz okrągłe płaszczyki w stylu wygodnego i zawsze eleganckiego, ciepłego poncza. Welony, toczki, treny, opaski, kapelusze – wszystko zależy od stylu sukni ślubnej i to do niej są one odpowiednio dobierane.

Suknie ślubne Trójmiasto

Tanie suknie ślubne, ale eleganckie i modne od Agnes Fashion Group – to marzenia wielu kobiet i przyszłych panien młodych. Jak wiadomo moda ślubna nie jest tania. Jednak nie musimy mieć sukni prosto z wybiegu. Jest to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety, dlatego do ślubu warto wybrać efektowną suknię ślubną naszych marzeń, która jednocześnie nie wypłucze doszczętnie portfela. Suknie ślubne Trójmiasto to jakość, elegancja oraz modna w dosłownym znaczeniu każdego z tych słów z osobna. I nie jest to wcale przesadne stwierdzenie. Indywidualny dobór i profesjonalne doradztwo – jako plusy dodatkowe.

Categories Ciekawe