TOP

Dlaczego warto pomyśleć o wynajmie lokali na Ruczaju?

Już od pewnego czasu galeria handlowa Lubostroń na krakowskim Ruczaju budzi wyjątkowo duże zainteresowanie klientów.

Odwiedzają ją zarówno osoby zainteresowane konkretnymi sklepami, jak i te, które są ciekawe jej interesującego położenia oraz różnorodnych imprez towarzyszących popularyzujących galerię jako miejsce spotkań. Lokale do wynajęcia na Ruczaju także cieszą się w związku z tym dużą popularnością i trudno udawać zaskoczenie z tego powodu.

O sukcesie wynajmu decyduje nie tylko popularność galerii, ale i jej położenie. Może się wydawać, że Ruczaj nie jest najludniejszą częścią Krakowa, piękne tereny zielone sprawiają jednak, że budzi zainteresowanie coraz większej grupy osób. Tu warto wspomnieć choćby o pobliskim osiedlu Europejskim, które do tej pory, pomimo dynamicznego rozwoju, nie doczekało się własnego kompleksu handlowego. Ten ostatni argument również przemawia zresztą za tym, aby zainteresować się Ruczajem i tutejszym pasażem handlowym jako tym, który wyznacza pewne standardy na lokalnym rynku.

Categories Ciekawe
http://bankujec.pl/jak-skutecznie-podnosic-kwalifikacje-bez-wychodzenia-z-domu/ http://assm2012.pl/naroznik-tapicerowany-welurem-hit-w-modnych-salonach/ http://kerganos.com/wygodne-lozko-ogrodowe-jaki-model-wybrac/ apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice